Resultaten

  • 2013/2014
  • 2012/2013
  • 2011/2012
  • 2010/2011
  • 2009/2010
  • 2008/2009
  • 2007/2008

Junior A2

 

1ste Paul schoemaker memorial, internationaal toernooi

dag 1: 2 keer 1ste

dag 2: 2 keer 2de

 

19de eindklassement Holland Cup

 

4de eind klassement residentie Cup

7de 500m

5de 1500m

1ste ploegen achtervolging met team Zuid-Holland, in een baanrecord

1ste teamklassement

 

2de Zuid-Holland kampioenschap Junioren A

2de op de 500, 1500 en 3000meter

 

6de NK Allround Junioren A

5de 500m

6de 3000m

6de 1500m

4de 5000m

 

NK afstanden Junioren A

6de 1500m

16de 1000m

8ste 3000m

7de 5000m

 

1ste STW minivierkamp

 

 

Junior A1

 

4de op de Reisdentie cup

4de op de 500meter.

7de op de 1500meter.

1ste op de ploegenachtervolging met team Zuid-Holland.

1ste in het ploegen klassement met team Zuid-Holland.

 

3de op het Zuid Hollands kampioenschap sprint senioren

5de en 4deop de 500 meters

2de op de 1000 meter.

 

15de op de Eindhoven Trofee

14de op de 500 meter

14de op de 5000 meter

20ste op de 1500 meter

17de op de 3000 meter

 

Deelname aan NK ALlround Senioren

 

24ste op het KPN NK Allround Junioren

 

Junior B2


5de op de residentie cup

 

1ste op het Zuid-Hollands Kampioeschap Marathon

 

2de op het Pauschoemaker toernooi

  

2de op het Zuid-Hollands Kampioenschap Langebaan

 

2de op de Thialf Bokaal

 

4de KPN NK Allround Junioren

                500 5de

                1500 5de

                1000 4de

                3000 3de

 

19de op het NK Marathon Junioren(val)

 

­

3de  op het NK afstanden Junioren 1000 meter

4de  op het NK afstanden Junioren 3000 meter

4de  op het NK afstanden Junioren 1500 meter

 

2de op de Viking Race (officieus EK)

                500 7de

                3000 3de

                1000 2de

                1500 5de

 

3de STW mini vierkamp

 

Junior B1

 

4de bij de Haarlemtrofee

 

5de op het Zuid-Hollands Kampioenschap Langebaan

 

4de op de Thialf Bokaal

 

18de KPN NK Allround Junioren

                500 24ste  

                1500 16de

                1000 18de

               

­

18de  op het NK afstanden Junioren 500 meter

19de  op het NK afstanden Junioren 3000 meter (val)

10de  op het NK afstanden Junioren 1500 meter

 

1de STW mini vierkamp

 

 Junior C2

 

3de op het Zuid-Hollands Kampioenschap Langebaan

 

 8ste Zuid-Hollands Kampioenschap Junioren

 

8ste Aegon NK Allround Junioren

                500 10ste  

                1500 9de

               

­6de op het NK Marathon

 

6de  op de Nationale Talenten dag 500 meter

3de  op de Nationale Talenten dag 1000 meter

 

 

Junior C1

 

22ste(eerste ronde)NK Kortebaan.

 

6de op het Zuid-Hollands kampioenschap Langebaan.

 

33ste op het NK Marathon Junioren (val)

 

7de Nationale Talentendag

                500 11de

                1000 6de

 

 

Pupil A

 

7de op het Zuid-Hollands kampioenschap Marathon

 

2de op het Zuid-Hollands kampioenschap Langebaan.

                500(1) 3de

                500(2) 2de

 

4de op het Zuid-Holland Kapioenschap shorttrack

 

14de op het VPZ/NTP pupillen toernooi

 

3de op Baan Sprint Kampioenschap

 

8ste op het NK Marathon Pupillen

 

2de in de Oomssport marathon Competitie

 

1ste in de Regio(zuid/west) competitie Shorttrack

 

 

 

Deze categorie bevat geen artikelen. Indien subcategorieën getoond worden op deze pagina kunnen deze artikelen bevatten.